آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / اخبار / جشنواره علمی تا ثریا با حضور مشاور محترم معاون اول رئیس جمهور برگزار گردید.
SAM_4157

جشنواره علمی تا ثریا با حضور مشاور محترم معاون اول رئیس جمهور برگزار گردید.

جشنواره بزرگ علمی دانشجویی تا ثریا برای اولین بار در استان چهار محال و بختیاری برگزار شد:

جشنواره علمی،پژوهشی تاثریا در ۶ بخش فنی و مهنسی، علوم پایه، کشاورزی، پزشکی، فناوری های نوین و هنر در سالن آمفی تئاتر امام خمینی(ره) دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با حضور مشاور معاون اول رئیس جمهور، دانشجویان، اساتید و مخترعین و مبتکرین برگزار شد.

میر احمدی دبیر اجرایی جشنواره در گفتگو با خبر نگار بسیج دانشجویی گفت: جشنواره بزرگ علمی پژوهشی تا ثریا ویژه دانشجویان به صورت فردی و گروهی است که  برای اولین بار است با این گستردگی در سطح استان برگزار شد.

SAM_4031

وی افزود: این جشنواره از خرداد سال جاری شروع بکار نمود که ۱۷۰ عنوان مقاله، ۱۵ اختراع، ۱۰کتاب و ۷طرح به دبیرخانه این جشنواره رسید و پس از داوری آثار که توسط بنیاد ملی نخبگان استان انجام گرفت، از ۵ اختراع، ۴ مقاله، ۲ پایان نامه، ۱ طرح و ۴ تشکل برتر دانشجویی در جشنواره پایانی تجلیل شد. 

SAM_4126

میر احمدی از اهداف برگزاری این جشنواره، معرفی فعالیت های برتر استانی، ایجاد تشکل دانشجویی بمنظور بالا بردن سطح علمی و پویا نمودن برنامه های علمی در سطح دانشگاهها، تشویق دانشجویان مخترع و مبتکر، گفتمان سازی و مطالبه گری در سطح دانشگاه ها، زمینه سازی برای الگو گیری سایر تشکل های استان جهت اجرایی نمودن هر چه بهتر جشنواره مطرح کرد.

درباره ی میراحمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.